Kontakta Oss & Öppettider

Frösshammar Däck AB
Södra Grevrosengatan 37 A | SE- 703 62 Örebro | Sweden      
Telefon: +46 (0)19-26 07 00 | Fax: +46 (0)19-14 06 35 | e-post: info@frosshammar.se
Karta och hur du hittar till oss!
 
Öppettider:
Vardagar: 07:00 - 16:00
Lunchstängt: 12:30 - 13:00
Röda vardagar har vi stängt.

 


Kontakta någon av våra duktiga medarbetare för dina inköp eller rådgivning:
 
Kvalitet/Försäljning
Ove Johansson säljare Frösshammar Däck Region: Katrineholm
Ove Johansson
Katrineholm
ove.johansson@frosshammar.se
+46 (0)70-915 22 10
Försäljning/Order
Anders Haraldsson säljare Frösshammar däck
Anders Haraldsson
Örebro/Lindesberg
anders.haraldsson@frosshammar.se
+46 (0)72-151 21 12
Försäljning/Order
Henrik Tegnebo säljare Frösshammar Däck Region: Göteborg/Väst Sverige
Henrik Tegnebo
Göteborg/Väst Sverige
henrik.tegnebo@frosshammar.se
+46 (0)70-257 03 05
Försäljning/Order
Carl-Erik Möller säljare Frösshammar Däck Region: Steninge/Halmstad
Carl-Erik Möller
Steninge/Halmstad
carl-erik.moller@frosshammar.se
+46 (0)70-547 94 06
 
Försäljning/Order
Sören
Sören Lindgren
Östergötland/Småland

soren.lindgren@frosshammar.se
+46 (0)73-362 95 31

 

Ekonomi/Order
Isabel Sundberg, Ekonomi och order
Isabel Sundberg
Örebro
 isabel.sundberg@frosshammar.se
+46 (0)19-26 07 00

 
VD

Andreas Westberg
Örebro
andreas.westberg@frosshammar.se
+46 (0)19-26 07 00

 
                                         


 
Lager

Niklas Skeppstedt
Örebro
niklas.skeppstedt@frosshammar.se
+46 (0)19-26 07 00

 
Lager

Peter Filipovic
Örebro
peter.filipovic@frosshammar.se
+46 (0)19-26 07 00